خدمات

Publication cover
افزایش و کاهش سرمایه شرکت

افزایش و کاهش سرمایه شرکت با توجه به سرمایه گذاری های شرکت و یا فروش سهام از سوی سهامداران تغییر خواهد یافت.


Publication cover
نقل و انتقال سهام شرکت

نقل و انتقال سهام شرکت در شرکت های سهامی، سرمایه شرکت وثیقه ی طلبِ طلبکاران است و شخصیت شرکا اهمیت خاصی ندارد. بنابراین نقل و انتقال سهام آزادانه است


Publication cover
ثبت نشان تجاری

ثبت نشان تجاری و لگو به حفظ نام و لوگوی تجاری شما کمک شایانی می نمایند و مانع هر گونه سوء استفاده از لوگو و نشان تجاری شما خواهد شد.


Publication cover
کارت بازرگانی چیست؟

کارت بازرگانی در نقش مجوز فعالیت تجاری در زمینه صادرات و واردات و امور مرتبط در این زمینه را دارد. هر شخص حقیقی و یا حقوقی میتواند برای دریافت کارت بازرگانی اقدام کند.


Publication cover
ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان در موسسه ثبت دنیز با توجه به حمایت های قانونی از این شرکت ها با حداقل هزینه به انجام خواهد رسید.


Publication cover
ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت خدماتی چنانچه حوزه ی فعالیت شما در رابطه با حمل و نقل و یا چاپ باشد اخذ مجوزهای لازم  از مراجع ذیصلاح الزامی است.جهت ثبت شرکت چاپ و ...


Publication cover
ثبت شرکت پیمانکاری

شرکت پیمانکاری با ثبت رسمی میتواند علاوه بر فعالیت قانونی از مزایایی نیز بهره مند گردد. با ثبت شرکت میتوانید با شرکت های بزرگ تر قرارداد داشته باشید.


Publication cover
ثبت شرکت تولیدی

ثبت شرکت های تولیدی و دریافت مجوز کارخانجات تولیدی محصولات ایرانی و یا نمایندگی های محصولات خارجی که کالای خود را در ایران تولید می کنند در اسرع وقت با ثبت دنیز


Publication cover
ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت بازرگانی در ایران جهت صادرات و واردات کالا و یا حق العمل کاری امور ترخیص کالا در گمرک انجام میشود. شرکت های بازرگانی با اخذ کارت بازرگانی میتوانند فعالیت خود را آغاز کنند.


Publication cover
ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی عام و بررسی نحوه توزیع سهام و اوراق قرضه این شرکت ها به شما برای انتخاب نوع شرکت مد نظرتان کمک بسیاری خواهد کرد. با ما همراه باشید.


Publication cover
ثبت شرکت سهامی خاص

یکی از متداول ترین انواع شرکت های تجاری در ایران،شرکت های سهامی هستند. به موجب ماده 4 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 24 اسفند ماه 1347،شرکت های سهامی به دو نوع تقسیم می شوند:.....


Publication cover
ثبت برند

ثبت برند تجاری را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید. ثبت دنیز مجری ثبت برند و علائم تجاری بصورت آنلاین شما را برای ثبت برند همراهی خواهد کرد.


Publication cover
ثبت طرح صنعتی

طرح صنعتی برای هر شرکتی اهمیت فوق العاده ای دارد با ثبت طرح های صنعتی خود از هر گونه سوء استفاده احتمالی از آنها جلوگیری کنید. سریعترین راه ثبت طرح صنعتی ملی و بین المللی | ثبت دنیز


Publication cover
ساجات

ساجات سامانه ای است که در آن پیمان کاران و مهندسین مشاور را رتبه بندی و گرید بندی می کنند. گرید و رتبه هر پیمانکار نشاندهنده مهارت فنی و امکانات مالی او برای اجرای پروژه های مختلف است.


Publication cover
ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود / از جمله دلایل پر متقاضی بودن این ثبت می توان به مواردی نظیر تعداد شرکاء کمتر مورد نیاز برای ثبت این شرکت اشاره کرد.